Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Bydlení vládne minimalismus

Bydlení vládne minimalismus
15.7.2024 - Jednoduchost, skromnost, pokora. Malé, ale praktické, útulné a udržitelné. Takový je styl bydlení podle mladé generace. Vždyť proč hromadit věci, které potřebují údržbu a úklid, když je..

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy
11.7.2024 - U rodinného domku se to možná nezdá, ale když se investor pustí do stavby velké budovy, ať administrativní, či skladového nebo jinak využitelného areálu, bez digitálního modelu budovy se..

Prodejen nových bytů rostou. Ceny se ale nezvyšují.

Prodejen nových bytů rostou. Ceny se ale nezvyšují.
9.7.2024 - Trh s novými byty v Praze pokračuje v růstu, developeři za druhé letošní čtvrtletí prodali 1500 bytů. To je o polovinu více než ve stejném období loňského roku. Zároveň jde z hlediska..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej exkluzivních stavebních pozemků ve Velkých Losinách

Prodej exkluzivních stavebních pozemků ve Velkých Losinách, Ev.č.: 5177

DJI_0362-Pano
Bez názvu
Bez názvu
DJI_0346
snímek
DJI_0386
DJI_0307-Pano

Kontaktujte makléře

Zákaznická linka asistentka p. Veronika KrmelováZákaznická linka asistentka p. Veronika Krmelová
+420 604 965 429
+420 583 216 638
[email protected]
DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o.DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o.
Radniční 236/15
Šumperk
+420 604 965 429
+420 583 216 638
[email protected]
Cena2 200 Kč za m²
včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVelké Losiny
OkresŠumperk
Plocha pozemku2.034 m²
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Popis

Nabídka exkluzivních stavebních pozemků v lázeňském sídle – Velké Losiny. Pozemky se nachází v klidné části obce, směr Bukovice. Jedná se o 4 parcely o délce stran cca 30 m x 68 m (2.032 m2, 2.034 m2, 2.034 m2 a 2.060 m2). V územním plánu obce vedené jako plochy smíšené obytné (plán změn). Pozemky jsou rovinaté a slunné. V místě je elektřina a plyn. Vodovod se připravuje do 3 let, odpady se svedou do jímky.

Velké Losiny jsou lázeňským sídlem cca 10 km severně od Šumperka a leží v jižním podhůří Hrubého Jeseníku. Obcí prochází silnice 1/44 Mohelnice - Šumperk - Jeseník a do Polska (Nisa, Opole). Vede zde i regionální železnice ze Šumperka do Kout nad Desnou, která je nově elektrifikována, což umožnilo změny v jízdním řádu s přímými spoji z Olomouce bez dřívějšího přesedání v Šumperku. Spoje jsou využívány návštěvníky lázní a termálního koupaliště ve Velkých Losinách a do oblasti sousední obce Loučná nad Desnou s lyžařskými středisky. V obci je obecní úřad, pošta, služebna policie, základní škola, mateřská škola, síť obchodů a služeb rozšířená i pod vlivem lázeňství a cestovního ruchu. Kromě lázní, které prodělávají největší proměnu za dlouhá desetiletí, nový je termální park (lázně využívají termální prameny), jsou v obci 2 hojně navštěvované památky. Renesanční zámek Žerotínů, kde se odehrávala část čarodějnických procesů, a historická, doposud fungující ruční papírna. To vše dělá z obce turisticky nejnavštěvovanější lokalitu v jižním podhůří Jeseníků. Pozemky jsou severně od hlavní části u silnice do místní části Bukovice. K využívání občanské vybavenosti je třeba využívat autobus nebo vlastní dopravu.

Výhodná a zajímavá investice.

Cena je včetně služeb RK a veškerého právního servisu.